Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 1
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Куликів-Білка (Куликів-Верхня/Нижня Білка, Львівська область) | 16 | 15 | 1 | 0 | 41:8 | 46 |
2 | Подоляни (Тернопіль) | 16 | 9 | 3 | 4 | 39:21 | 30 |
3 | Агрон (Великі Гаї, Тернопільська область) | 15 | 8 | 5 | 2 | 24:14 | 29 |
4 | VIVAD (Романів, Житомирська область) | 17 | 7 | 4 | 6 | 22:18 | 25 |
5 | Колос (Полонне, Хмельницька область) | 16 | 7 | 2 | 7 | 23:24 | 23 |
6 | Пробій (Городенка, Івано-Франківська область) | 17 | 4 | 8 | 5 | 22:21 | 20 |
7 | Марамуреш (Нижня Апша, Закарпатська область) | 16 | 5 | 5 | 6 | 16:15 | 20 |
8 | СК Вільхівці (Закарпатська область) | 15 | 5 | 2 | 8 | 21:25 | 17 |
9 | Галичина-Фенікс (Львів-Підмонастир) | 16 | 5 | 1 | 10 | 20:30 | 16 |
10 | Сокіл (Михайлівка-Рубежівка, Київська область) | 15 | 3 | 3 | 9 | 12:35 | 12 |
11 | Ревера 1908-ФАПФ (Івано-Франківськ) | 17 | 2 | 2 | 13 | 21:50 | 8 |
Бомбардири: | Команда | І | Г (п) | |
1 | Гром'як Тарас | Агрон | 13 | 11 |
2 | Гладкий Володимир | Куликів-Білка | 14 | 11 |
3 | Жуміга Іван | Подоляни | 15 | 10 (1) |
4 | Мальський Руслан | Подоляни | 15 | 8 (1) |
5-6 | Неледва Ігор | Ревера 1908-ФАПФ | 16 | 8 |
5-6 | Шарабура Микита | Куликів-Білка | 16 | 8 |
7 | Хрієнко Назар | СК Вільхівці | 13 | 7 |
8 | Скоцький Богдан | Колос | 16 | 6 (2) |
Дискваліфіковані: | Команда | Дата | |
1 | Васильєв Дмитро | Сокіл | 28.04.2024 |
2 | Гром'як Тарас | Агрон | 28.04.2024 |
3 | Пришнівський Володимир | Агрон | 28.04.2024 |
4 | Янчак Вадим | Галичина-Фенікс | 28.04.2024 |
5 | Хоптовий Андрій (тренер) | Подоляни | 4.05.2024 |
6 | Похил Нікіта | Марамуреш | 5.05.2024 |
Просимо клуби уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на клуби.
1 ТУР | ||
13.08 (неділя) | Куликів-Юність – VIVAD 15.00. Стадіон Арена Куликів Голи: Гладкий (3) – Кучерчук (А83), Мосійчук (90+4) | 2:1 (1:0) |
13.08 (неділя) | СК Вільхівці – ФАПФ 15.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк Голи: Тимошенко (А51), Маркевич (59), Кірєєв (62), Гаврилюк (65), Кучеренко (85) – Неледва (25) | 4:2 (0:1) |
13.08 (неділя) | Марамуреш – Фенікс 15.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша) | 0:0 |
13.08 (неділя) | Пробій – Агрон 14.00. Стадіон Колос (Городенка) Голи: Радульський (65), Дитко (69) – Процик (76), Гром’як (90+4) | 2:2 (0:0) |
24.09 (неділя) | Подоляни – Колос 14.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль) Голи: Мальський (10, +66), Жуміга (21, 44) – Федоров (61) | 4:1 (3:0) |
2 ТУР | ||
19.08 (субота) | Колос – Фенікс 15.00. Стадіон Колос (Полонне) Голи: Гордійчук (18), Скоцький (75) | 2:0 (1:0) |
19.08 (субота) | ФАПФ – Подоляни 15.00. Стадіон Академії НФК Ураган Гол: Павлович (22) | 0:1 (0:1) |
19.08 (субота) | VIVAD – СК Вільхівці 15.00. Стадіон Центральний (Романів) Голи: Березін (+2), Яворський (45+3) – Хрієнко (9), Кучеренко (-20) | 2:1 (2:1) |
20.08 (неділя) | Сокіл – Куликів-Юність 13.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка) Голи: Панасюк (21), Гладкий (33), Патуляк (-45), Білий І. (58), Іваночко (90+2) | 0:4 (0:2) |
23.08 (середа) | Пробій – Марамуреш 15.00. Стадіон Колос (Городенка) Гол: Павлюк (49) | 1:0 (0:0) |
3 ТУР | ||
26.08 (субота) | Фенікс – ФАПФ 15.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир) Голи: Задорожний (-15), Гнатів (59), Сороколіт (76) – Базюк (36) | 2:1 (0:1) |
27.08 (неділя) | Марамуреш – Агрон 12.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша) | 0:0 |
27.08 (неділя) | СК Вільхівці – Сокіл 15.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк Гол: Тимошенко (-12), Хрієнко (40) | 1:0 (1:0) |
27.08 (неділя) | Подоляни – VIVAD 15.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль) Голи: Бутенко (29) – Притуляк (10) | 1:1 (1:1) |
27.08 (неділя) | Пробій – Колос 15.00. Стадіон Колос (Городенка) Голи: Сондей (21, 62) – Кашперук (66), Наконечний (90+4) | 2:2 (1:0) |
4 ТУР | ||
2.09 (субота) | Колос – Агрон 15.00. Стадіон Полонь (Полонне) Гол: Процик (41) | 0:1 (0:1) |
2.09 (субота) | ФАПФ – Пробій 15.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Лазар (47) – Дриган (7, 79), Дитко (12, +65), Кукурудз (56, 63) | 1:6 (0:2) |
2.09 (субота) | VIVAD – Фенікс 15.00. Стадіон Центральний (Романів) Голи: Березін (-37), Демчик (62, 87) | 2:0 (0:0) |
3.09 (неділя) | Сокіл – Подоляни 12.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка) Голи: Мацієвський (7, 61), Мальський (57, 63) | 0:4 (0:1) |
3.09 (неділя) | Куликів-Юність – СК Вільхівці 14.00. Стадіон Арена Куликів Голи: Грось (28), Яворський (73), Шарабура (80) | 3:0 (1:0) |
5 ТУР | ||
9.09 (субота) | Агрон – ФАПФ 15.00. Стадіон с. Великі Гаї Голи: Процик (6), Соколовський (14), Гром’як (23, 39) – Неледва (36) | 4:1 (4:1) |
10.09 (неділя) | Фенікс – Сокіл 14.00. Арена Фенікс (Підмонастир) Голи: Залога (38, 53), Гнатів Р. (39), Вільховий (52) | 4:0 (2:0) |
10.09 (неділя) | Подоляни – Куликів-Юність 15.00. Стадіон ім. Р. Шухевича (Тернопіль) Голи: Мальський (-76) – Білий В. (20), Гладкий (49) | 0:2 (0:1) |
10.09 (неділя) | Пробій – VIVAD 15.00. Стадіон Колос (Городенка) | 0:0 |
10.09 (неділя) | Марамуреш – Колос 12.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша) Гол: Зінаков (43) | 1:0 (1:0) |
6 ТУР | ||
16.09 (субота) | ФАПФ – Марамуреш 16.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Неледва (39, 68, 90+3) – Овсянніков (23), Козак (+34), Гончаров (85) | 3:3 (1:2) |
16.09 (субота) | VIVAD – Агрон 15.00. Стадіон Центральний (Романів) Голи: Червонецький (19), Процик (31) | 0:2 (0:2) |
17.09 (неділя) | Сокіл – Пробій 13.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка) Голи: Ємельянов (36) – Романчук (12) | 1:1 (1:1) |
17.09 (неділя) | Куликів-Юність – Фенікс 15.00. Стадіон Арена Куликів Голи: Іваночко (9), Яворський (+17), Шарабура (21), Гладкий (81) – Янчак (29) | 4:1 (3:1) |
17.09 (неділя) | СК Вільхівці – Подоляни 14.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк Голи: Хрієнко (29, 40, 60), Гаврилюк (55) – Жуміга (15), Дячинський (37) | 4:2 (2:2) |
7 ТУР | ||
30.09 (субота) | Фенікс – СК Вільхівці 15.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир) Голи: Яворський (74), Фещук (+89) – Минайленко (68, -79) | 2:1 (0:0) |
30.09 (субота) | Колос – ФАПФ 12.00. Стадіон Полонь (Полонне) Голи: Кашперук (9, 59), Федоров (13), Коляда (25), Скоцький (51, 74), Кір’ях (68) | 7:0 (3:0) |
1.10 (неділя) | Агрон – Сокіл 12.00. Стадіон с. Великі Гаї Голи: Червонецький (90) – Мельничук (1, +41) | 1:2 (0:2) |
1.10 (неділя) | Пробій – Куликів-Юність 15.00. Стадіон Колос (Городенка) Гол: Яворський (88) | 0:1 (0:0) |
1.10 (неділя) | Марамуреш – VIVAD 13.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша) Гол: Проскура (28) | 1:0 (1:0) |
8 ТУР | ||
7.10 (субота) | VIVAD – Колос 12.00. Стадіон Центральний (Романів) Голи: Федоров (11), Скоцький (+77) | 0:2 (0:1) |
8.10 (неділя) | Сокіл – Марамуреш 14.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка) Голи: Гончаров (25), Зінаков (+27, 59), Проскура (72) | 0:4 (0:2) |
8.10 (неділя) | Куликів-Юність – Агрон 14.00. Стадіон Арена Куликів Голи: Гладкий (14, 33, 55, 59) | 4:0 (2:0) |
8.10 (неділя) | СК Вільхівці – Пробій 15.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк Голи: Хрієнко (12) – Сондей (18), Харук (87) | 1:2 (1:1) |
8.10 (неділя) | Подоляни – Фенікс 14.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль) Голи: Мальський (43) – Яворський (78), Залога (89) | 1:2 (1:0) |
9 ТУР | ||
21.10 (субота) | Агрон – СК Вільхівці 14.00. Стадіон с. Великі Гаї Голи: Гром’як (40, 87), Рогаль (А71) – Тищук (5) | 2:2 (1:1) |
21.10 (субота) | ФАПФ – VIVAD 13.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Неледва (19), Пащак (45+1) – Швець (22), Борисевич (62, 90+4) | 2:3 (2:1) |
22.10 (неділя) | Пробій – Подоляни 14.00. Стадіон Колос (Городенка) Голи: Волошинович (1), Харук (18), Сондей (31) – Дячинський (41), Жуміга (42, 57), Мальський (50) | 3:4 (3:2) |
22.10 (неділя) | Марамуреш – Куликів-Юність 13.30. Стадіон Вікторія (Нижня Апша) Голи: Шарабура (23, 32) | 0:2 (0:2) |
22.10 (неділя) | Колос – Сокіл 12.00. Стадіон Полонь (Полонне) Гол: Брицький (55) | 1:0 (0:0) |
10 ТУР | ||
28.10 (субота) | Фенікс – Пробій 14.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир) Голи: Фещук (4) – Сондей (+38), Кукурудз (90) | 1:2 (1:1) |
28.10 (субота) | Куликів-Юність – Колос 14.30. Стадіон Арена Куликів Голи: Іваночко (41), Гладкий (45+1), Юськевич (64) | 3:0 (2:0) |
29.10 (неділя) | Сокіл – ФАПФ 12.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка) Голи: Ємельянов (61), Васильєв (68) – Горинь (А64) | 3:0 (0:0) |
29.10 (неділя) | СК Вільхівці – Марамуреш 14.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк Гол: Зінаков (-68), Боднарук (71) | 0:1 (0:0) |
29.10 (неділя) | Подоляни – Агрон 14.00. Стадіон ім. Р. Шухевича (Тернопіль) Голи: Мацієвський (2), Трух (12) – Гром’як (45+2, 46) | 2:2 (2:1) |
11 ТУР | ||
4.11 (субота) | Агрон – Фенікс 13.00. Стадіон с. Великі Гаї Голи: Гром’як (12), Кохман (78), Луцик (80) – Фещук (31) | 3:1 (1:1) |
4.11 (субота) | Колос – СК Вільхівці 13.00. Стадіон Полонь (Полонне) Гол: Хрієнко (21) | 0:1 (0:1) |
4.11 (субота) | ФАПФ – Куликів-Юність 13.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Білий В. (27), Гладкий (36) | 0:2 (0:2) |
5.11 (неділя) | VIVAD – Сокіл 12.00. Стадіон Центральний (Романів) Голи: Мосійчук (6), Борисевич (11), Швець (36), Притуляк (45+1), Яворський (81) | 5:0 (4:0) |
17.03 (неділя) | Марамуреш – Подоляни 14.00. Стадіон Тиса (Вишково) Голи: Кірєєв (+15), Овсянніков (90+1) – Жуміга (53), Проців (58) | 2:2 (1:0) |
ДРУГЕ КОЛО
12 ТУР | ||
11.11 (субота) | VIVAD – Куликів-Юність 17.15. Стадіон Спартак Арена (Житомир) Голи: Притуляк (+23, +84) – Білий І. (70), Юськевич (77) | 2:2 (1:0) |
11.11 (субота) | ФАПФ – СК Вільхівці 16.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Лєсунов (3), Гаврилюк (63) | 0:2 (0:1) |
12.11 (неділя) | Галичина-Фенікс – Марамуреш 13.00. Стадіон СКА (Львів) Голи: Шута (78), Залога (87) – Боднарук (50) | 2:1 (0:0) |
16.03 (субота) | Агрон – Пробій 13.00. Стадіон с. Великі Гаї Голи: Войцещук (6), Луцик (45+2) | 2:0 (2:0) |
24.03 (неділя) | Колос – Подоляни 12.45. Стадіон Імпульс (Рівне) Голи: Дячинський (10), Жуміга (49), Проців (68), Мальський (72), Бутенко (74) | 0:5 (0:1) |
13 ТУР | ||
18.11 (субота) | Галичина-Фенікс – Колос 13.00. Стадіон СКА (Львів) Голи: Вільховий (45+1), Фещук (90) – Скоцький (5), Федоров (59), Кошка (63), Морозов (87) | 2:4 (1:1) |
19.11 (неділя) | Подоляни – ФАПФ 13.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль) Голи: Трух (2, 43), Єуміга (10), Мацієвський (-28), Царюк (85) – Зборовський (32), Пицик (45+1) | 4:2 (3:2) |
19.11 (неділя) | Куликів-Юність – Сокіл 12.00. Стадіон Юність (Нижня Білка) Голи: Білий І. (19), Патуляк (36), Шарабура (83) – Фурсенко (29, 40) | 3:2 (2:2) |
24.03 (неділя) | СК Вільхівці – VIVAD 11.00. Стадіон Тиса (Вишково) Голи: Куцин (36), Глагола (+60) – Вакула (37), Борисевич (52), Петрук (63) | 2:3 (1:1) |
24.03 (неділя) | Марамуреш – Пробій 15.00. Стадіон Тиса (Вишково) | 0:0 |
14 ТУР | ||
30.03 (субота) | Ревера 1908-ФАПФ – Галичина-Фенікс 14.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Максименко (11), Неледва (26), Пащак (+45+1) – Шута (76), Яворський (78) | 3:2 (3:0) |
30.03 (субота) | Агрон – Марамуреш 13.00. Стадіон с. Великі Гаї Гол: Войцещук (6) | 1:0 (1:0) |
30.03 (субота) | Колос – Пробій 13.00. Стадіон Полонь (Полонне) Гол: Никитюк (59) | 1:0 (0:0) |
31.03 (неділя) | VIVAD – Подоляни 14.00. Стадіон Спартак Арена (Житомир) Гол: Мацієвськй (71) | 0:1 (0:0) |
31.03 (неділя) | Сокіл – СК Вільхівці 14.00. Стадіон КНУБА (Київ) Голи: Набільський (68) – Клочан (38) | 1:1 (0:1) |
15 ТУР | ||
6.04 (субота) | Агрон – Колос 13.00. Стадіон с. Великі Гаї | 0:0 |
6.04 (субота) | Галичина-Фенікс – VIVAD 14.00. Стадіон Прогрес (Львів) Голи: Куртяк (14) – Борисевич (49), Мазуренко (74) | 1:2 (1:0) |
7.04 (неділя) | Пробій – Ревера 1908-ФАПФ 14.00. Стадіон Колос (Серафинці) Голи: Борисевич (90+3) – Неледва (80) | 1:1 (0:0) |
7.04 (неділя) | Подоляни – Сокіл 13.00. Стадіон ім. Р. Шухевича (Тернопіль) Голи: Дячинський (30), Жуміга (+40), Проців (54), Мальський (90+2) | 4:0 (2:0) |
7.04 (неділя) | СК Вільхівці – Куликів-Білка 14.30. Стадіон Вільхівці Арена-Парк Голи: Куцин (47) – Патуляк (37), Яворський (54) | 1:2 (0:1) |
16 ТУР | ||
13.04 (субота) | Ревера 1908-ФАПФ – Агрон 15.00. Стадіон СК Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Гром’як (30, 45+1, 85) | 0:3 (0:2) |
13.04 (субота) | VIVAD – Пробій 13.00. Стадіон Центральний (Романів) | 0:0 |
13.04 (субота) | Колос – Марамуреш 15.00. Стадіон Полонь (Полонне) Голи: Никитюк (72), Демчик (80) – Завгородній (59) | 2:1 (0:0) |
14.04 (неділя) | Сокіл – Галичина-Фенікс 17.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка) Гол: Мельничук (88) | 1:0 (0:0) |
14.04 (неділя) | Куликів-Білка – Подоляни 14.00. Стадіон Арена Куликів Голи: Шарабура (53), Патуляк (63) – Мацієвський (34) | 2:1 (0:1) |
17 ТУР | ||
20.04 (субота) | Агрон – VIVAD 14.00. Стадіон с. Великі Гаї Голи: Пежинський (12) – Павловський (-89) | 1:0 (1:0) |
21.04 (неділя) | Галичина-Фенікс – Куликів-Білка 14.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир) Голи: Войтович (32), Шарабура (45), Грось (90) | 0:3 (0:2) |
21.04 (неділя) | Пробій – Сокіл 14.00. Стадіон Колос (Городенка) Голи: Дитко (59, 76) – Шишкін (21), Овчарук (26) | 2:2 (0:2) |
21.04 (неділя) | Марамуреш – Ревера 1908-ФАПФ 13.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша) Голи: Овсянніков (17), Цуркан (90+3) – Школьний (79) | 2:1 (1:0) |
21.04 (неділя) | Подоляни – СК Вільхівці 13.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль) Голи: Ткачик (14), Проців (66), Жуміга (87) | 3:0 (1:0) |
18 ТУР | ||
27.04 (субота) | Ревера 1908-ФАПФ – Колос 14.00. Стадіон СК Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ) Голи: Угринюк (+44, 68), Брацюнь (78), Пащак (90+3) – Скоцький (+58) | 4:1 (1:0) |
27.04 (субота) | VIVAD – Марамуреш 14.00. Стадіон Центральний (Романів) Гол: Швець (45) | 1:0 (1:0) |
27.04 (субота) | Куликів-Білка – Пробій 16.00. Стадіон Арена Куликів Голи: Шарабура (1), Яворський (-83), Гладкий (83) | 2:0 (1:0) |
28.04 (неділя) | Сокіл – Агрон | |
28.04 (неділя) | СК Вільхівці – Галичина-Фенікс | |
19 ТУР | ||
4.05 (субота) | Колос – VIVAD | |
4.05 (субота) | Агрон – Куликів-Білка | |
4.05 (субота) | Галичина-Фенікс – Подоляни | |
4.05 (субота) | Пробій – СК Вільхівці | |
5.05 (неділя) | Марамуреш – Сокіл | |
20 ТУР | ||
11.05 (субота) | VIVAD – Ревера 1908-ФАПФ | |
12.05 (неділя) | СК Вільхівці – Агрон | |
12.05 (неділя) | Подоляни – Пробій | |
12.05 (неділя) | Куликів-Білка – Марамуреш | |
12.05 (неділя) | Сокіл – Колос | |
21 ТУР | ||
18.05 (субота) | Колос – Куликів-Білка | |
18.05 (субота) | Агрон – Подоляни | |
19.05 (неділя) | Ревера 1908-ФАПФ – Сокіл | |
19.05 (неділя) | Пробій – Галичина-Фенікс | |
19.05 (неділя) | Марамуреш – СК Вільхівці |
22 ТУР | ||
26.05 (неділя) | Галичина-Фенікс – Агрон | |
26.05 (неділя) | СК Вільхівці – Колос | |
26.05 (неділя) | Куликів-Білка – Ревера 1908-ФАПФ | |
26.05 (неділя) | Сокіл – VIVAD | |
26.05 (неділя) | Подоляни – Марамуреш |
Фінальна частина (плей-оф):
1/4 фіналу (з двох матчів): 1-2 – 8-9 червня
1/2 фіналу (з двох матчів): 15-16 – 22 червня
Фінал (з одного матчу): 28 червня 2024 р.