Відеотека ААФУ
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Вікторія - ФК Біла Церква. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 1. Варатик - Карпати. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. СК Каховка - Скорук. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. ФК Суми - ФК Тростянець. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. Зірка - ФК Вовчанськ. 22.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Любомир - МФК Первомайськ, 2-й тайм. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Любомир - МФК Первомайськ, 1-й тайм. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. Мотор - СК Полтава. 22.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Олімпія - Атлет, 2-й тайм. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Олімпія - Атлет, 1-й тайм. 21.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. СК Полтава - Дніпро-1-Борисфен. 18.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 1. ОДЕК - Карпати. 18.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Вікторія - ФК Кудрівка. 15.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. Металург-2 - Дніпро-1-Борисфен. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. АФСК Київ - Єдність. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. СК Каховка - СК Полтава. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. Мотор - ФК Вовчанськ. 15.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. ФК ім. Л. Яшина-ДЮСШ Переможець - МФК Первомайськ. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. ФК Суми - Кривбас-2. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Любомир - Атлет, 2-й тайм. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. Любомир - Атлет, 1-й тайм. 14.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 1. Юність - Карпати. 11.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. ФК Тростянець - Дніпро-1-Борисфен. 11.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. ФК Біла Церква - Олімпія. 13.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. Скорук - Металург-2. 7.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. ФК Кудрівка - Олімпія, 2-й тайм. 8.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. ФК Кудрівка - Олімпія, 1-й тайм. 8.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 2. ФК Біла Церква - Любомир. 6.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 1. Нива - Карпати. 4.11.2020
-
Чемпіонат України 2020/2021. Група 3. Кривбас-2 - Зірка. 7.11.2020