ААФУ: ЛСТМ обіграв Скалу 1911, Черепущак закріпив своє лідерство серед найкращих бомбардирів

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Скала 1911 (Стрий) - 3:1 (1:1)

Голи: Кабанов, 43 (пен.), Сущ, 59, Василинець, 83 (а/г) - Черепущак, 13

Незабитий пенальті: Николишин, 21 ‒ воротар

ЛСТМ: Перлов, Максимчук, Байбула, Горщарук, Мосіюк, Олійник© (Прощерук, 90+1), Герасимук, Сущ (Гаврилюк, 65), Бакуменко (Мих.Жук, 79), Жук (Мик.Махнюк, 75), Кабанов (Бабенко, 88). Запасні: Філь, Гладун. Головний тренер: Тарас Кабанов.

Скала 1911: Солобчук, Николишин, Єдинак, Яната©, Цень, Цвик (Петрик, 69), Іванченко, Теплий, Волков (Василинець, 62), Грицак (Фомін, 72), Черепущак (Дитко, 78). Запасні: Завгородній, Мордас, Близно. Головний тренер: Микола Василишин.

13:30; 19.04.2023. Княгининок. Стадіон "Альянс-Арена". Поле 3; +8С

Суддя: Мандзюк Іван (Тернопільська обл.)

Попередження: Бакуменко, 31, Николишин, 42, Теплий, 76, Яната, 79, Гаврилюк, 84

Найперший матч 2023 року в західній Групі 1 розпочався з півгодинною затримкою через запізнення гостей. Втім, саме Скала 1911 «з коліс» повела в рахунку вже в дебюті матчу. Новачок Іванченко після розіграшу кутового від правого прапорця навісив на ближню стійку, де Черепущак головою підсік м’яча в ворота ‒ 0:1. Юрій покращив свій показник як лідера в списку найвлучніших бомбардирів – у нього тепер 8 голів.

Чудовий шанс закріпити свою перевагу стрияни втратили менш ніж через десять хвилин. Черепущак прорвався в карний майданчик через лівий край і був збитий Олійником, але Николишин не зміг переграти воротаря. Перлов стрибнув у правий від себе кут і парирував м’яч. Як треба виконувати 11-метрові, ЛСТМ показав перед перервою. На штрафний висувався Кабанов, м’яч відскочив до Суща, але в того високо піднятою ногою влучив Николишин. Сильним ударом з правої ноги Кабанов розвів м’яча та воротаря по різних кутах, до того ж, пробивши без шансів у дев’ятку ‒ 1:1. Для Тараса це шоста результативна дія в восьми матчах – по три голи та асисти.

Другий тайм приніс перевагу й перемогу господарям. Спершу Мосіюк запустив довгу передачу, воротар Солобчук і захисник Цень не порозумілися між собою, так що Сущ буквально закотив м’яча в порожні ворота ‒ 2:1. Для Віктора це третій гол у чемпіонаті. А наприкінці матчу, після того, як Скала 1911 розкривалася, намагаючись відігратися, ще й автогол допоміг ЛСТМ. Після ауту Кабанов скинув на правий фланг, звідки Михайло Жук прострілював на дальню стійку. Там уже був готовий забивати Махнюк, але новачок стриян Василь Василинець випередив його та, намагаючись врятувати, влучив у свої ворота ‒ 3:1.

Весна в західноукраїнській групі чемпіонату розпочинається з гучної сенсації.

Герой матчу – Тарас Кабанов (Луцьксантехмонтаж №536)

Граючий головний тренер господарів забив сам і виконав великий обсяг робіт. Саме він поборовся за м’яч у моменті, який призвів до пенальті та першого голу, а в епізоді з третім взяттям воріт своєчасно перевів м’яча на фланг.