Новини :: Кубок ААФУ

Кубок ААФУ

Кубок ААФУ: екстра-тайми у Вільхівцях і Тростянці, драма в Денихівці та Костополі

Склади, огляди та відео попереднього етапу Кубка України з футболу серед аматорських команд під егідою ААФУ сезону 2024/25 в огляді Sport Arena

Автор: Артур Валерко

Кубок України 2024/2025, попередній етап (1/16 фіналу), матчі-відповіді в огляді Sport Arena (про перші матчі можна прочитати тут).

Денгофф (Денихівка) – Колос (Великі Сорочинці) – 3:2 (перший тайм – 1:2; перший матч – 2:1)
Голи: Сомов, 7, Сокол, 59, Дарда, 68 – Реутов, 13, 40

Денгофф: 39.Яковенко Дмитро; 94.Вдовика Вячеслав; 17.Шулипа Владислав; 88.Подколзін Дмитро; 15.Сокол Владислав (5.Калюжний Владислав, 78); 14.Листопад Тимофій; 11.Мельничук Дмитро (97.Гуренко Ростислав, 74); 4.Миколаюк Євген; 43.Гребенюк© Іван; 22.Дарда Андрій; 9.Сомов Іван. Запасні: 12.Григоренко Олександр; 77.Рогульчик Артем; 1.Румянцев Ігор. Головний тренер: Собкович Олександр Дмитрович.

Колос: 1.Караван© Євгеній; 14.Мчедлішвілі Шалва; 88.Доценко Дмитро; 18.Войченко Костянтин; 20.Безпалюк Ренат; 23.Демчук Владислав (17.Лещенко Владислав, 71); 77.Соболєв Денис; 87.Ниіе Абдоуліе; 7.Видря Владислав; 10.Чегурко Єгор; 11.Реутов Ігор (4.Іщенко Дмитро, 74). Запасні: 21.Котляров Ярослав; 8.Гармаш Данило. Головний тренер: Величко Віталій Миколайович.

• 14:00; 11.09.2024. Денихівка. Стадіон “Денихівка Арена”. Поле 4; +27С
  • Суддя: Артеменко Артем (Миколаїв)
  • Попередження: Величко Віталій (гол.тр.КВС), 7; Реутов Ігор, 9; Шулипа Владислав, 52; Безпалюк Ренат, 60; Миколаюк Євген, 62; Войченко Костянтин, 64; Листопад Тимофій, 72

Колос прибув із Полтавщини відігрувати один гол відставання. Для цього задіяли навіть Ниіе, якого не було в першому матчі, а також, звісно, провідних атакувальних гравців – Реутова та Чегурка. Втім, і Денгофф виставив бойовий, потужний склад. Уже перший тайм закрутив інтригу в протистоянні.

В дебюті господарі відкрили рахунок. Соболєв сфолив проти Гребенюка й арбітр не пропустив порушення проти капітана Денгоффа. Виконували штрафний дуже оригінально: пробіг один, другий, третій… Досвідчений Листопад правою пробив у обхід стінки, і хоча воротар зреагував, на добиванні був Сомов і з другої спроби переправив м’яча в ворота зблизька – 1:0 на 7-й хвилині.

Далі Колос включив швидкості. Сокол затримав за футболу Ниіе, Реутов прямо з правого флангу пробив правою ногою і м’яч бадьоро проскакав у кут воріт – 1:1. Перед перервою Реутов підключив на лівому фланзі Видрю, який заробив штрафний у боротьбі із Вдовикою. Звісно, сам Ігор взявся виконувати: цього разу пробив горою й засадив кудись у район ближньої дев’ятки – 1:2. Реутов із трьома голами очолив список найкращих бомбардирів турніру.

Після перерви Денгофф сміливо пішов уперед. Спершу після кутового від Миколаюка м’яч відскочив до Сокола, Владислав пробив із рикошетом від Демчука з правої ноги – 2:2. Тиск продовжувався, і захисники його не витримали. Мчедлішвілі та Войченко почали перепасовку біля лінії карного майданчика, останній скинув у бік свого воротаря. Тут у ситуацію втрутився нападник Денгоффа Сомов, розвернувся й відпасував на Дарду, Андрій метрів із 15-ти правою ногою закрутив у дальню «шістку» – 3:2.

Яскрава перемога і в другому матчі (загальний рахунок 5:3) виводить Денгофф у наступний раунд.

Герой матчу від Sport Arena: Іван Сомов (Денгофф)

Відкрив рахунок і дуже вдало зіграв як асистент в епізоді з третім голом господарів.

Стандарт (Нові Санжари) – Карбон (Черкаси) – 2:2 (перший тайм – 2:1; перший матч – 1:0)
Голи: Вергун, 15, Панов, 21 – Пилипець, 30, Арутюнян, 90+5

Стандарт: 12.Постранський© Віталій; 16.Вовкодав Сергій (23.Слюсарь Дмитро, 46); 3.Свіріпа Іван; 27.Жінчин Богдан; 10.Мігунов Олександр; 41.Кравченко Антон (28.Кіричук Володимир, 69); 33.Лавренов Сергій (14.Логінов Олександр, 62); 30.Бондаренко Денис (17.Літюк Гліб, 74); 8.Панов Данило (22.Писаренко Олександр, 80); 96.Вергун Дмитро; 20.Плачков Петро (25.Повстяний Сергій, 89). Запасні: 1.Даценко Григорій; 5.Швей Сергій. Головний тренер: Обревко Олександр Анатолійович.

Карбон: 12.Магльований Ярослав (1.Дейнеко Євген, 46); 18.Ізотов Ярослав; 2.Вовченко Сергій (11.Крилов Сергій, 80); 7.Орел© Вячеслав; 21.Дєдов Сергій; 5.Онищенко Євгеній; 13.Чорний Вадим; 17.Тенжицький Вадим; 10.Вініченко Богдан; 8.Бондаренко Богдан (16.Арутюнян Давід, 64); 14.Пилипець Марк. Запасні: 88.Коваленко Владислав; 20.Білоус Артем. Головний тренер: Столовицький Ігор Михайлович.

• 14:00; 11.09.2024. Магдалинівка. Стадіон “Колос-Арена”. Поле 4; +27С ПТ 1-18 хв. 11хв – на 17 хв
  • Суддя: Очкуренко Артем (Нікополь)
  • Попередження: Столовицький Ігор (гол.тр.КЧ), 62; Кравченко Антон, 67; Свіріпа Іван, 86; Писаренко Олександр, 90; Постранський Віталій, 90+5

У Черкасах Стандарт здобув мінімальну перемогу з голом Мігунова та вилученням гравця господарів Власенка. Втім, у самих новосанжарців не все добре – до цих пір не грає через травму забивний вінгер Кіча, наприклад. Але в Магдалинівці якраз номінальні господарі першими заявили про себе. Витримавши аж дві сирени повітряної тривоги, Стандарт вистрелив двома ранніми голами.

Спершу пішла красива комбінація з центру на лівий фланг – і назад. Бондаренко відпасував на Панова, той підключив на лівому фланзі Мігунова. Далі пас у карний майданчик, на Вергуна, Дмитро прийняв, розвернувся і з правої ноги пробив між дальньою «шісткою» та «дев’яткою» – 1:0 на 15-й хвилині. Слідом – другий гол, уже через центр. Досвідчений Кравченко виграв «перший м’яч» від Постранського, цю скидку не змогли перервати захисники, тож Панов з напівкола карного майданчика лівою ногою в стилі Ярмоленка по дузі пробив у дальній кут – 2:0.

Проте ще до перерви Карбон проявив свою бойовитість. Власне, черкащани ввімкнули солідний тиск і навіть досить досвідчені захисники почали помилятися. Так, Жінчин уже було відвоював м’яча на куті воротарського, проте Свіріпа повів його вздовж воріт і Пилипець сильним ударом з правої ноги зблизька влучив у ближній кут – 2:1. Ще в кількох моментах дуже важко було воротарям обох команд, у тому числі – наддосвідченому Постранському.

До кінця билися підопічні Столовицького. І от Чорний у центральному колі заробив штрафний у боротьбі з Літюком, після швидкого розіграшу сам постраждалий дав розрізну передачу, Дєдов прострілив від лицьової, а Арутюнян сильним ударом розстріляв ворота метрів із восьми в дев’ятку – 2:2. Давід пробив так, що воротар не тріпнувся. Звісно, вольові якості заслуговують на повагу, от тільки це вже був кінець компенсованого часу другого тайму і матч було не врятувати. Так що з новим досвідом черкаський клуб все ж залишив турнір.

Герой матчу від Sport Arena: Вадим Чорний (Карбон)

Колись подавав надії в Черкащині в змаганнях ПФЛ України. Зараз видно, що це обучений, різносторонній гравець. У моменті з першим голом активно пресингував суперника, який фактично подарував м’яча Пилипцю, в другому – заробив і швидко розіграв хорошим передасистом штрафний.

ФК Вільхівці – Севлюш (Виноградів) – 4:2 (перший тайм – 0:0; перший матч – 2:2)
Голи: Третяк, 48, Боднарук, 86 (пен.), 97, Прокопець, 94 – Реплюк, 52, 60 (пен.)

Вільхівці: 26.Вульчин© Остап; 18.Третяк Роман; 3.Нестерук Олександр; 4.Штифанович Олександр; 19.Писко Михайло; 27.Дяків Ярослав (7.Слободян Андрій, 73); 25.Хандій Денис (29.Гладенький Юрій, 90); 9.Нападюк Ростислав (20.Блонський Мар’ян, 56); 17.Боднарук Андрій (8.Прокопець Михайло, 98); 10.Павлюк Олег (6.Макотяк Іван, 67); 70.Мельничук Андрій (77.Блонський Владислав, 56). Запасний: 1.Павленко Олексій. Головний тренер: Лахнюк Андрій Михайлович.

Севлюш: 71.Сидоренко Владислав (1.Марущинець Іван, 114); 5.Береш Антон (21.Ботнар Дмитро, 102); 77.Гогерчак Руслан (6.Мірошниченко Юрій, 99); 16.Куделко Василь; 17.Веждел Іван (11.Дорі Артур, 83); 18.Русин Євген; 34.Пуканич Адріан; 8.Чонка Юрій (9.Котляр Богдан, 89); 20.Яцкулинець Сергій (14.Керечан Михайло, 78); 10.Реплюк© Михайло; 7.Чедрик Михайло. Запасних не залишилося. Головний тренер: Пуканич Адріан Миколайович.

• 14:10 ЗПЗ; 11.09.2024. Вільхівці. Стадіон “Чайка”. Поле 5; +22С
  • Суддя: Шевчук Андрій (Волинська обл.)
  • Попередження: Нестерук Олександр, 58; Чедрик Михайло, 70; Лахнюк Андрій (гол.тр.ФВ), 75; Русин Євген, 100; Вульчин Остап, 102; Блонський Владислав, 105; Куделко Василь, 106

Яскрава нічия в першому матчі залишала різні варіанти на гру-відповідь. На Івано-Франківщині гра пройшла так, що всі основні події відбулися в другому таймі й 180 хвилин командам не вистачило, щоб визначити переможця. І до післяматчевих пенальті не дотягнули зовсім небагато.

Відразу після перерви ФК Вільхівці (не плутати з новачком Другої ліги – СК Вільхівці із Закарпаття) створили відразу кілька моментів біля воріт гостей. І от десь другий поспіль кутовий від Писка ударом головою замкнув Третяк – 1:0. Роман забив перший м’яч у цьогорічному розіграші.

Тут включився у гру один із героїв попереднього матчу – Реплюк. Спершу Михайло замкнув головою кутовий від Яцкулинця (це 1:1), а пізніше Реплюк нахабно перехопив пас у недодачу від воротаря Вульчина на захисника Нестерука, потім врізався в оборонця й заробив пенальті для себе та жовту картку для суперника. Михайло сильним ударом з правої ноги реалізував 11-метровий точно в кут (це 1:2).

Підопічні Пуканича були дуже близькими, щоб зберегти переможний рахунок і пройти далі. Проте все той же Третяк після невдачі свого пасу сам пішов на ближній кут воротарського майданчика, де його збив захисник (начебто це був Куделко, хоча золотаві номери на блакитній формі – це окремий вид знущання з зору глядачів). Боднарук із пенальті правою ногою розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 2:2. Андрій не лише зрівняв рахунок, а й перевів гру в екстра-тайми.

Тепер уже на куражі грали ФК Вільхівці. Третяк відразу після початку додаткового часу підключив на правому фланзі Гладенького, той навісив, а Макотяк головою красиво направив м’яча від каркасу в ворота – 3:2. А через кілька хвилин пішла контратака, м’яч докотився на лівий фланг до того ж Макотяка, й перед самим карним майданчиком Івана збив Керечан. Штрафний взявся виконувати Боднарук – і виконав, так виконав! Андрій правою ногою низом із маленьким рикошетом від стінки застав зненацька воротаря – 4:2. Оце так так! Видовищне завершення матчу.

Герой матчу від Sport Arena: Іван Макотяк (ФК Вільхівці)

Три герої в цього матчу. Боднарук забив два м’ячі зі стандартів. Третяк відкрив рахунок і віддав передгольову передачу в комбінації, яка вивела вперед господарів в екстра-таймах. Ну, а 21-річний Макотяк забив сам і заробив штрафний під четвертий гол – тобто, в додатковий час посприяв перемозі господарів.

ФК Тростянець – Маяк (Сарни) – 2:3 (перший тайм – 1:1; перший матч – 0:1)
Голи: Ващишин, 43, Чепелюк, 49 – Рудика, 29, Шевченко, 113, Кір’ях, 116

Тростянець: 1.Коркодим Арсеній; 14.Сущ Віктор; 95.Воробей Роман; 8.Портянко© Олександр (3.Каменчук Леонід, 74); 89.Кобельчук Максим; 88.Василечко Олег; 80.Чепелюк Олександр; 55.Романюк Юрій (99.Нікітчук Валерій, 57; 21.Чепура Юрій, 108); 6.Переходько Максим (77.Никитюк Роман, 84); 7.Зайчук Михайло (70.Антонюк Іван, 64); 10.Ващишин Артур. Запасні: 71.Мигаль Назар; 5.Возняк Захар; 30.Чепура Дмитро; 29.Баденчук Володимир. Головний тренер: Піддубний Сергій Олександрович.

Маяк: 30.Тимошицький© Андрій; 22.Шуляк Юрій (4.Тимошицький Сергій, 65); 14.Рудика Дмитро (15.Близнюк Сергій, 69); 8.Гвоздь Сергій (5.Драганчук Тарас, 120+1); 13.Прокопчук Денис (7.Царьов Вадим, 64); 11.Шевченко Ілля (99.Кишиєв Рустам, 119); 19.Яцута Сергій; 17.Веретюк Денис; 77.Заєць Сергій; 88.Кір’ях Віктор; 23.Ніколайчук Віктор (9.Криницький Валентин, 78). Запасний: 12.Хомич Роман. Головний тренер: Криницький Валентин Юрійович (у протоколі – тренер Жданюк Олександр).

• 14:00; 11.09.2024. Тростянець. Стадіон “Тростянець”. Поле 5; +20С
  • Суддя: Козак Тарас (Львівська обл.)
  • Попередження: Зайчук Михайло, 39; Сущ Віктор, 75; Василечко Олег, 90+1; Каменчук Леонід, 105+1; Тимошицький Сергій, 111
  • Вилучення: Ващишин Артур, після фактичного завершення матчу – використання образливих слів на адресу арбітра

Волинське дербі, як і очікувалося, після мінімальної перемоги господарів у Сарнах в Тростянці вийшло дуже гарячим. Повели в рахунку гості. Передачу Романюка перервав Ніколайчук, далі Шевченко з глибини лівого флангу закинув передачу на хід Рудиці, Дмитро виграв швидкісний забіг через пів поля й правою ногою в падінні пробив повз воротаря – 0:1. До речі, ворота ФК Тростянець цього разу захищав екс-голкіпер Вереса Коркодим, який навесні грав в оренді в першоліговому Кремені.

Господарі програвати не планували, тож побігли вперед. Кобельчук протягнув м’яча через лівий фланг, не маючи варіантів розвернувся й підключив Василечка, який просто прострілив вздовж воріт і на пас відгукнувся Ващишин – 1:1. Артур, пройшовши школу Динамо та Чорноморця, до травми дуже сильно грав за ПФК Звягель і зробив великий вклад у здобуття командою бронзових медалей Другої ліги ПФЛ.

Відразу після перерви інший недавній професіонал нагадав про себе. Сущ на правому фланзі на переступах розхитав суперника та прострілив, Переходько прийняв і відпасував лівіше, звідки Чепелюк правою ногою пробив у дальню «шістку» – 2:1. Олександр – це колишній півзахисник друголігової Скали 1911, найбільше відомий виступами за Волинь і Рух на той час ще в Першій лізі. Цей гол перевів гру в екстра-тайми.

І от тут далася взнаки гра лідерів Маяка. Близнюк дав хороший пас із глибини лівого флангу на Шевченка, Ілля вибіг на воротаря й правою ногою з гоструватого кута засадив під поперечину – 2:2 на 113-й хвилині. А через кілька миттєвостей Близнюк знову підключив Шевченка, той відпасував у центр – на Кір’яха, і Віктор лівою ногою по дузі запустив із лінії карного майданчика в порожні ворота. Коркодима там уже не було, його виманив на себе Ілля – 2:3.

Маяк вперше за 5 років долає перший раунд Кубка ААФУ. В попередній раз це сталося в серії післяматчевих пенальті з Вотрансом, коли за лучан ще грав нинішній головний тренер сарненців Криницький.

Герой матчу від Sport Arena: Ілля Шевченко (Маяк)

21-річного півзахисника із школою КОЛІФКС Костопіль потихеньку почали підпускати до дорослої команди Маяка ще до повномасштабного вторгнення. Зараз Шевченко разом із на рік молодшим Рудикою непогано прогресує. Гол і два асисти в його доробку в Тростянці.

Корміл (Яворів) – Blago-Юність (Івано-Франківськ) – 1:0 (перший тайм – 0:0; перший матч – 1:0)
Гол: Гриб, 61

Корміл: 31.Грицаль Михайло; 22.Мацелюх Олег; 5.Радюк Тарас; 23.Дещиця Іван; 14.Мудрик Владислав; 49.Полюга Віталій; 19.Гордійчук© Павло (45.Бідний Мирон, 90+3); 15.Шандра Олег (11.Коренков Роман, 88); 68.Гриб Андрій (16.Либик Остап, 80); 77.Сущак Назар (17.Бойко Богдан, 58); 10.Зубар Святослав (99.Коваль Владислав, 62). Запасні: 1.Дяків Остап-Михайло; 8.Богданов Микола; 4.Драган Василь. Головний тренер: Капітанець Ростислав Артурович.

Blago-Юність: 1.Герич Роман; 45.Ємельянов Владислав; 71.Лаврук© Святослав; 69.Гусак Мирослав; 4.Багдай Роман; 2.Федорів Володимир; 77.Шишка Михайло; 20.Войтович Володимир (7.Турчанський Віталій, 62); 6.Оленич Андрій (11.Куртяник Олег, 64); 10.Майовецький Руслан-Роман; 21.Якубов Алішер. Запасні: 12.Марчук Андрій; 8.Гнатів Роман; 9.Богач Ігор; 17.Сороколіт Дмитро. Головний тренер: Мотуз Роман Ярославович.

• 15:00; 11.09.2024. Миколаїв. Стадіон “Міський”. Поле 3; +18С
  • Суддя: Байдюк Микола (Чернівці)
  • Попередження: Майовецький Руслан-Роман, 47; Гусак Мирослав, 56; Шишка Михайло, 71; Грицаль Михайло, 82

Мінімальна перевага перед матчем-відповіддю робила Корміл фаворитом. У Миколаєві, де яворівці приймали Blago-Юність, теж усе вирішив один гол. І автор його незмінний порівняно з недавнім виїздом до Івано-Франківська.

Ось як було забито цей гол. Захисник Дещиця дав довгий пас, продовжений Шандрою. Досвідчений Зубар увірвався з лівого флангу та прострелив, а Гриб якось у падінні лівою ногою підняв м’яча в дальню дев’ятку – 1:0. Добре відомий на Львівщині воротар Герич виручити після удару Андрія не зумів, а залишок часу Корміл провів напрочуд зібрано й пройшов далі.

Герой матчу від Sport Arena: Андрій Гриб (Корміл)

26-річний півзахисник забив обидва м’ячі своєї команди в цьому раунді – і вдома, і на виїзді.

Rebel (Київ) – Агро-Нива (Народичі/Ласки) – 2:1 (перший тайм – 1:0; перший матч – 6:1)
Голи: Фінченко, 14, М.Власенко, 68 – Никипорук, 59

Rebel: 1.Старченко© Денис; 74.Федоров Олексій (14.Гарбар Гліб, 46); 3.Пилипчук Максим; 21.Ставничий Вячеслав (20.Мазур Євгеній, 46); 47.Ільченко Артем; 70.Гезело Юрій (10.Нескей Микола, 46); 8.Карцев Єгор; 9.Фінченко Едуард (33.Зоренко Владислав, 56); 99.Клименко Владислав (7.Власенко Денис, 46); 13.Власенко Максим (22.Григор’єв Олександр, 76); 16.Андрухів Богдан (95.Гільченко Владислав, 46). Запасний: 94.Бабійчук Максим. Головний тренер: Демський Максим Миколайович.

Агро-Нива: 71.Бондарець Олександр; 39.Джус Сергій; 6.Решетовський Олексій; 2.Виговський Іван; 55.Рубан Ярослав; 27.Яліков Олександр; 18.Никипорук Олексій; 8.Марченко Богдан; 59.Іванов Ігор; 44.Бондарчук Володимир (30.Романюк Андрій, 84); 24.Кавецький© Олександр (20.Трибель Олександр, 64). Головний тренер: Гаєвський Вячеслав Віталійович.

• 16:00; 11.09.2024. Макарів. Стадіон ім. М.Бруквенка. Поле 4; +25С
  • Суддя: Коновалов Микита (Полтава)
  • Попередження: Виговський Іван, 41; Никипорук Олексій, 52; Мазур Євгеній, 58; Гарбар Гліб, 67; Нескей Микола, 81

Важко було командам шукати мотивацію після першого матчу, який завершився із рахунком 6:1. Але провели певну ротацію господарі, приїхали в неповному складі гості, та ще й постаралися дати бій очевидним фаворитам протистояння.

Початок був за Rebel’ом. Клименко та М.Власенко розірвали правий фланг оборони гостей, після подачі Федоров скинув м’яча головою, а Фінченко також головою підбив його під поперечину – 1:0. Багато моментів витратили господарі, в цілому, контролювали хід гри, аж поки невдовзі після відпочинку пропустили в свої ворота.

Це Бондарчук проривався через центр і був збитий Мазуром, а Никипорук прямим ударом з правої ноги метрів із 25-ти забив цей штрафний – 1:1. Але Rebel і в цьому матчі постарався виграти. Грабар запустив у прорив Д.Власенка, який вийшов на заміну. Той промчав через правий фланг і прострілив, а дальню замкнув М.Власенко – 2:1.

Ліговий представник впевнено проходить далі, Агро-Нива в гідній боротьбі завершує другий матч першого раунду й покидає турнір.

Герой матчу від Sport Arena: Максим Власенко (Rebel)

19-річний півзахисник забив сам (і переможний м’яч), а ще раніше взяв посильну участь у першій результативній комбінації – в сучасній статистиці пас перед асистом називають «передасист» і окремо підраховують. Д.Власенко – більш відомий, уже пограв за першолігову Буковину, а на рік молодший однофамілець поруч із ним прогресує в столичній команді.

ФК Костопіль – Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – 1:2 (перший тайм – 0:0; перший матч – 0:1)
Голи: Бамболя, 47 – Герасимук, 86, 90+4
Незабитий пенальті: Козяр (ФКК), 17 – воротар

Костопіль: 1.Стельмащук Роман; 15.Котисько Владислав; 99.Савчук Олександр; 3.Плескач Артем; 4.Якимчук Роман; 8.Кошка Олег; 97.Зайко Святослав (6.Устимець Назар, 89); 30.Окерешко Микола; 77.Ільчук Ігор (14.Прищепа Роман, 89); 10.Бамболя Юрій (23.Степанюк Сергій, 89); 9.Козяр Леонід. Запасні: 73.Тивонюк Владислав; 7.Ковальчук Віталій; 19.Каптюг Антон; 17.Українець Артем; 2.Кондратюк Андрій. Головний тренер: Улянчук Дмитро Володимирович.

ЛСТМ: 39.Перлов Роман; 2.Максимчук Дмитро; 17.Прощерук Олександр; 32.Горщарук Дмитpо (8.Махнюк Ігор, 90+3); 15.Мосіюк Олександр (10.Бандура Іван, 72); 13.Герасимук Максим; 14.Гаврилюк Владислав; 20.Жук Микола (4.Михалик Тарас, 50); 9.Тетеренко Юрій (22.Бабенко Дмитро, 90+2); 29.Шевчук Олександр; 95.Шворак Денис (7.Романюк Владислав, 46; 19.Кабанов Тарас, 84). Запасний: 1.Голюк В’ячеслав. Головний тренер: Кабанов Тарас Володимирович.

• 16:00; 11.09.2024. Костопіль. Стадіон “Колос”. Поле 3; +22С
  • Суддя: Мандзюк Іван (Тернопільська обл.)
  • Попередження: Савчук Олександр, 1; Якимчук Роман, 41; Жук Микола, 50; Максимчук Дмитро, 90+1
  • Вилучення: Якимчук Роман, 90+1 (повторне попередження)

Виїзд у сусідню область видався для ЛСТМ досить важким. У першому таймі ФК Костопіль на куражі мав відкривати рахунок з пенальті, коли в ході атаки через правий фланг м’яч знайшов руку захисника та суддя призначив пенальті. Але Перлов парирував і удар Козяра з 11-метрової позначки, і добивання.

Зате відразу після перерви нагадав про себе Бамболя – 21-річний нападник, який пройшов дубль Вереса та ПФК Звягель. Саме Юрій відкрив рахунок уже на другій хвилині другого тайму – 1:0. Аж до самої кінцівки все йшло до екстра-таймів, проте знайшовся свій герой у ЛСТМ.

Герасимук спершу правою ногою під поперечину замкнув простріл Гаврилюка з правого флангу (це 1:1), а в компенсований час другого тайму, коли господарі «запалили свічку» в боротьбі з Кабановим, Максим набіг із глибини поля й сильним дальнім ударом приніс перемогу лучанам – 1:2. Що й говорити, повністю перевернув гру цей півзахисник у кінцівці. Відзначимо, що на той час господарі вже грали в меншості після другої жовтої для Якимчука.

Герой матчу від Sport Arena: Максим Герасимук (Луцьксантехмонтаж №536)

22-річний вихованець Волині уже чотири роки грає за ЛСТМ. Цього сезону забив тричі на область (стільки ж на всеукраїнському рівні мав за всі сезони, разом узяті). А от зараз усі три голи своєї команди в першому раунді кубка провів. Фактично саме Герасимук вивів лучан у наступний етап.