Новини :: Кубок ААФУ

Кубок ААФУ

Кубок ААФУ: Гладкий приніс Авангарду перемогу над Олімпією, форвард Соколан у воротах Агротеху

Склади, огляди та відео 1/8 фіналу Кубка України з футболу серед аматорських команд під егідою ААФУ сезону 2024/25 в огляді Sport Arena

Автор: Артур Валерко

Кубок України 2024/2025, 1/8 фіналу, перші матчі в огляді Sport Arena:

ФК Рокита – Агротех (Тишківка) – 1:3 (1:3)
Голи: Кунєв, 45+2 – Соколан, 27, 43, Пастухов, 45

Рокита: 1.Педько Микола; 30.Мохначук Дмитро (15.Харчинський Дмитро, 31); 23.Ярмаш Григорій; 5.Сапай Вадим (9.Пилипенко Віктор, 46); 3.Остапенко Станіслав; 4.Сапіга Назар (20.Хрієнко Назар, 77); 28.Фоменко Юрій (19.Заяць Євгеній, 51); 10.Шевченко Валентин (18.Ребенок Павло, 51); 21.Місяйло© Андрій (22.Соколовський Максим, 65); 27.Самбурський Володимир; 14.Кунєв Роман. Запасні: 12.Папірний Дмитро; 16.Бакланов Микита; 11.Науменко Артем. Головний тренер: Галимурза Віталій Анатолійович.

Агротех: 63.Рудик Дмитро; 3.Манастирний Олег (7.Радченко Денис, 85); 19.Біжко Володимир; 55.Ковальов Максим; 13.Кулібаба Максим; 23.Хорольський Дмитро (35.Шмат Андрій, 86); 77.Чичиков Олексій (9.Пономаренко Роман, 77; 15.Скоров Максим, 89); 16.Загальський© Ігор (20.Пісний Володимир, 80); 8.Пастухов Павло; 17.Сурженко Максим (22.Козинець Олександр, 9; 5.Кривошей Єгор, 73); 11.Соколан Євгеній. Запасні: 10.Коломієць Олег; 6.Співак Олександр. Головний тренер: Мизенко Олександр Вікторович.

• 13:00; 25.09.2024. Рокита. Стадіон “Маяк”. 100 глядачів. Поле 4; +26С
  • Суддя: Дубина Ростислав (Дніпро)
  • Попередження: Остапенко Станіслав, 45+2; Ярмаш Григорій, 48; Хорольський Дмитро, 85; Ковальов Максим, 90+4; Кулібаба Максим, 90+7
  • Вилучення: Рудик Дмитро, 9 (зрив очевидної гольової можливості)

ФК Рокита (що на Полтавщині) почала свою ходу в Кубку України серед аматорів у матчах із ліговим Пенуелом – 2:1, 3:1. Але наступне випробування – із категорії найважчих. Чинний чемпіон України серед аматорів починав свою кубкову ходу матчем із підопічними Галимурзи.

Проти Агротеха вийшли Ярмаш, Сапай, Кунєв і інші найбільш відомі гравці господарів (хіба що Ребенок залишився в запасі, а також колишній лідер атак СК Вільхівці Хрієнко – щоправда, він не настільки багато грає та забиває за ФК Рокита). І вже в дебюті в матчі намітилася справжня сенсація. В одній із перших атак суперників сфолив основний воротар гостей Рудик, його вилучили, довелося тишківчанам знімати з гри лівого вінгера Сурженка та випускати замість нього резервного воротаря Козинця.

Тим не менш, навіть після вилучення вдесятьох гості ударно провели перший тайм. Спочатку Загальський дав діагональ на Кулібабу, його удар парирував воротар, а Соколан забив з добивання – 0:1. Поки ФК Рокита намагалася відігратися, Агротех виграв м’яча після ауту господарів і Чичиков із власного карного майданчика дав довгу передачу на того ж таки Соколана. Євгеній у верховій боротьбі скинув сам собі на хід, втік від двох суперників і сильним ударом з правої ноги дав «за вуха» голкіперу – 0:2. А ще через дві хвилини рахунок став розгромним. Тепер уже тишківчани видали стрімку контратаку, Загальський протягнув м’яча й підключив Пастухова, а Павло несподівано пішов вздовж лінії карного майданчика і вже в центрі засадив під поперечину сильним ударом з правої ноги – 0:3.

На високому класі своїх лідерів ФК Рокита повернула інтригу «голом у роздягальню». Шевченко підключив Остапенка, чий навіс якось у стрибку правою ногою замкнув Кунєв – 1:3. Роман, колишня висхідна зірка Ворскли, забиває другий матч підряд. Другий тайм відкривав перед господарями непогані перспективи, але більше свою кількісну перевагу вони не використали. Навпаки, справжній спортивний героїзм проявив Агротех. Один із чудових моментів рокитян: Кунєв замикав чергову подачу Остапенка з лівого флангу, і Козинець ціною забою ключиці в падінні перевів м’яча в стійку. Більше воротарів у запасі тишківчан не лишалося, в рамку став форвард Соколан, а Козинця замінив польовий гравець – захисник Кривошей. А на 88-й хвилині Пономаренко в верховій боротьбі з Остапенком отримав у спину й приземлився на ребро – це вже була друга травма гостей, яка призвела до заміни.

І при цьому при всьому в меншості Агротех зберіг переможний рахунок – це вагома заявка на загальний успіх у другому раунді.

Герой матчу від Sport Arena: Євгеній Соколан (Агротех)

Забив двічі, а потім став у ворота замість травмованого Козинця – й не пропустив

.

ФК Лісне – Маяк (Сарни) – 2:0 (2:0)
Голи: Чепурний, 34, Чоботар, 45+1

Лісне: 33.Пазенко Роман; 16.Куба Максим; 17.Яковенко© Олексій; 25.Васяновіч Андрєй (4.Ішимський Данило, 59); 19.Без’язичний Костянтин (27.Саєнко Олександр, 62); 21.Чепурний Андрій; 20.Лига Олег (18.Ткаченко Роман, 71); 7.Калінін Олександр (10.Морозенко Євген, 74); 5.Янковський Олег (8.Скепський Денис, 59); 22.Чоботар Олег (13.Коваленко Ілля, 88); 9.Волошин Назар (23.Корсун Єгор, 77). Запасні: 99.Майборода Олексій; 15.Боришполець Сергій. Головний тренер: Розгон Олександр Анатолійович.

Маяк: 30.Тимошицький© Андрій; 2.Заєць Сергій; 14.Веретюк Денис; 3.Прокопчук Денис (7.Царьов Вадим, 62); 8.Яцута Сергій; 71.Шуляк Юрій (97.Криницький Валентин, 71); 22.Ніколайчук Віктор; 40.Гвоздь Сергій; 88.Кір’ях Віктор; 13.Шевченко Ілля; 77.Рудика Дмитро (4.Тимошицький Сергій, 60). Запасні: 15.Близнюк Сергій; 99.Кишиєв Рустам; 5.Драганчук Тарас; 12.Хомич Роман. Головний тренер: Криницький Валентин Юрійович (у протоколі – тренер Жданюк Олександр).

• 14:00; 25.09.2024. Макарів. Стадіон ім. М.Бруквенка. Поле 3; +23С
  • Суддя: Соловйов Віталій (Одеса)
  • Попередження: не було

Один із найсильніших клубів Рівненщини останніх десятиліть прибув на Київщину після перемоги над ФК Тростянець – 1:0 та 3:2 в стартовому раунді. Господарі, в свою чергу, в минулому турі чемпіонату України серед аматорів поступилися співлідеру Групи 1 – Агрону (0:2 на власному полі). Безперечно, їхнє налаштування на цей матч було максимальним.

Тим не менш, у першому таймі гості кілька разів провели напрочуд швидкі та акцентовані атаки. Активний Рудика опинявся на ударній позиції, проте в найкращому з епізодів воротар Пазенко виручив ФК Лісне. Зусилля його не минули дарма, тому що ще до перерви господарі завдали подвійного удару. Спочатку після звичайного виносу м’яча Куба відпасував на ближнього – Чепурного, й Андрій прийняв правою, а лівою запустив у ліву для воротаря дев’ятку метрів із 20-ти – 1:0.

А «гол у роздягальню» провів Чоботар. Не встиг воротар Пазенко накрити м’яча після перспективного штрафного Кір’яха, як пішла атака в відповідь. Куба дав діагональ із глибини свого правого флангу, захисники Маяка розгубилися й відрикошетили на Олега, коли ж голкіпер Тимошицький спробував розрядити ситуацію виносом, м’яч накрив Чоботар і зрикошетив у ворота сарненців – 2:0. Щось таке ми бачили багато років тому в Тирасполі…

Після перерви рахунок не змінився. Все вирішиться в Сарнах.

Герой матчу від Sport Arena: Максим Куба (ФК Лісне)

Учасник обох гольових ситуацій і той, кому довелося справлятися з найбільш швидкими гравцями гостей.

Олімпія (Савинці) – Авангард (Лозова) – 0:1 (0:1)
Гол: Гладкий, 45 (пен.)

Олімпія: 23.Олійник Андрій; 33.Бичков Богдан (24.Коваленко Єгор, 77); 88.Малик Євген (99.Ковтун Владислав, 83); 17.Богомаз© Едуард; 2.Бірюк Вячеслав; 16.Пономаренко Олександр (78.Луценко Валерій, 74); 27.Соболь Естефано; 4.Алєксєєнко Владислав (15.Павлик Юрій, 59); 28.Кошман Ігор; 20.Лобода Вадим; 89.Руденко Андрій. Запасні: 77.Почернін Денис; 7.Ситник Анатолій; 11.Макаренко Євген; 8.Тарганчук Владислав; 1.Пругло Михайло. Головний тренер: Безуглий Олександр Іванович.

Авангард: 1.Мурга© Олег; 20.Мацюта Данило; 27.Веприцький Євген (7.Гребенюк Кирило, 72); 45.Череватенко Павло; 19.Воловик Олег; 88.Олійник Ростислав; 6.Сухомлин Едуард (77.Галушка Владислав, 59); 28.Мішуренко Олександр (5.Науменко Кирило, 90+3); 4.Долбнєв Артем; 8.Смірнов Данііл (79.Недай Владислав, 65); 11.Гладкий Олександр (78.Топоров Максим, 82). Запасні: 21.Гресько Олексій; 13.Литвин Гліб. Головний тренер: Рахаєв Ігор Володимирович.

• 14:00; 25.09.2024. Миргород. Стадіон “Старт”. Поле 3; +26С
  • Суддя: Макаренко Євгеній (Суми)
  • Попередження: Алєксєєнко Владислав, 21; Топоров Максим, 88

Зустрічалися добре знайомі суперники, адже вже другий сезон поспіль вони грають між собою в чемпіонаті України серед аматорів. На цьому рівні значно успішніша та досвідченіша Олімпія, яка виграла в лозівчан усі три попередніх матчі в чемпіонаті (2:0, 4:2, 3:2).

Втім, цього разу Авангард поквитався за попередні невдачі. В важкій, напруженій грі все вирішив «гол в роздягальню» з пенальті. На передачу Сухомлина від лицьової в глибину карного майданчика висувався Смірнов, який прокидав Пономаренка й зачепився за ногу суперника. Виконувати 11-метровий взявся граючий спортивний директор гостей Гладкий (той самий, що екс-Металіст, Шахтар, Дніпро, Карпати, Динамо, Зоря, Чорноморець). Олександр правою ногою пробив у правий від воротаря кут так, що Олійник, навіть вгадавши з напрямком польоту, не зміг врятувати – 0:1 на 45-й хвилині.

Попереду був повний другий тайм, але оборона Авангарду на чолі з воротарем Мургою не дала шансів савинчанам. На матч-відповідь мінімальна, проте вагома перевага буде в лозівчан.

Герой матчу від Sport Arena: Олександр Гладкий (Авангард)

Що й говорити, в такому важкому протистоянні з одним із найбільш статусних суперників 37-річний форвард зробив результат.

Стандарт (Нові Санжари) – Зірка (Кропивницький) – 5:0 (2:0)
Голи: Чуніховський, 19, 36, Стаднік, 63 (а/г), Кравченко, 70, Гаркуша, 87

Стандарт: 12.Постранський© Віталій (1.Даценко Григорій, 65); 13.Вовкодав Сергій (18.Слюсарь Дмитро, 63); 33.Кіричук Володимир; 24.Жінчин Богдан (5.Швей Сергій, 71); 19.Мігунов Олександр (23.Свіріпа Іван, 46); 88.Кравченко Антон; 30.Бондаренко Денис (14.Лавренов Сергій, 54); 8.Панов Данило (35.Гаркуша Владислав, 46); 17.Дрозд Євген; 6.Чуніховський Олександр; 96.Вергун Дмитро (3.Плачков Петро, 54). Запасні: 10.Кіча Антон; 4.Мироненко Роман. Головний тренер: Обревко Олександр Анатолійович.

Зірка: 1.Нікітчук Лев (96.Суслов Сергій, 46); 23.Кваша© Іван; 4.Владіміров Владислав; 5.Стаднік Владислав (22.Холявко Руслан, 71); 14.Лисиця Микита; 7.Курінний Михайло (25.Хачатрян Едуард, 60); 8.Ткач Кирило (15.Цюпа Даниїл, 84); 20.Марценюк Микита; 10.Михайленко Юрій; 11.Бондар Максим; 9.Палюх Станіслав (17.Трофименко Максим, 76). Запасних не залишилося. Головний тренер: Гасанов Самір Назімович.

• 14:00 ПТ 14:15; 25.09.2024. Магдалинівка. Стадіон “Колос-Арена”. Поле 5; +25С
  • Суддя: Шпак Дмитро (Київська обл.)
  • Попередження: Кравченко Антон, 79; Плачков Петро, 84

Хоча Зірка як клуб – старожил змагань ААФУ, оновлений склад команди вкрай малодосвідчений і молодий, уже грають за нього навіть хлопці 2009 р.н. А от Стандарт – це потужний клуб із низкою недавніх професіоналів, колишніх гравців клубів УПЛ і вищих зарубіжних ліг. У кожній лінії господарів – футболісти з великим досвідом. Це й далося взнаки.

1:0 – Бондаренко низом по центру відпасував на Чуніховського, Олександр прийняв пас, розвернувся і з лівої ноги метрів із 20-ти влучив у ближній нижній кут.

2:0 – щойно Зірка відбилася після перспективного штрафного (Панов влучив у поперечину), як Кравченко з глибини закинув довгу подачу на хід Чуніховському, й Олександр встиг перекинути воротаря.

3:0 – Гаркуша взагалі-то прострілював від лицьової на Чуніховського, проте захисник Зірки Стаднік, намагаючись врятувати, зрикошетив у свої ворота.

4:0 – кропивничанин Ткач збив Гаркушу, і Кравченко з правої ноги метрів із 25-ти забив зі штрафного майже в дев’ятку.

5:0 – Плачков тонким пасом вивів на правий фланг Дрозда, після його подачі м’яч зрикошетив на лінію карного майданчика, де Гаркуша прийняв і правою ногою пробив під поперечину. Після перерви Владислав причетний до всіх трьох голів господарів.

Герой матчу від Sport Arena: Олександр Чуніховський (Стандарт)

27-річний півзахисник оформив дубль у першому таймі, ще до перерви багато в чому закривши і цей матч, і протистояння загалом.

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – Корміл (Яворів) – 0:1 (0:1)
Гол: Богданов, 29

ЛСТМ: 39.Перлов Роман; 2.Максимчук Дмитро; 17.Прощерук© Олександр; 32.Горщарук Дмитpо; 15.Мосіюк Олександр (8.Махнюк Ігор, 76); 13.Герасимук Максим; 11.Іскарєв Назар (22.Бабенко Дмитро, 46); 10.Бандура Іван (95.Шворак Денис, 57); 9.Тетеренко Юрій; 29.Шевчук Олександр; 7.Романюк Владислав (19.Кабанов Тарас, 55). Запасні: 1.Голюк В’ячеслав; 14.Гаврилюк Владислав; 23.Кодлубай Андрій. Головний тренер: Кабанов Тарас Володимирович.

Корміл: 31.Грицаль Михайло; 23.Дещиця Іван; 5.Радюк Тарас; 22.Мацелюх Олег; 14.Мудрик Владислав; 8.Богданов Микола; 19.Гордійчук© Павло; 15.Шандра Олег (99.Коваль Владислав, 72); 77.Сущак Назар (68.Гриб Андрій, 46); 17.Бойко Богдан (16.Либик Остап, 85); 10.Зубар Святослав (45.Бідний Мирон, 89). Запасні: 1.Дяків Остап-Михайло; 4.Драган Василь; 49.Полюга Віталій; 11.Коренков Роман. Головний тренер: Капітанець Ростислав Артурович.

• 15:00; 25.09.2024. Княгининок. Стадіон “Арена ЛСТМ”. Поле 4; +21С
  • Суддя: Мандзюк Іван (Тернопільська обл.)
  • Попередження: Іскарєв Назар, 40; Прощерук Олександр, 53; Шандра Олег, 65; Бабенко Дмитро, 67; Грицаль Михайло, 84; Кабанов Тарас, 88; Гордійчук Павло, 88; Максимчук Дмитро, 90+1; Гриб Андрій, 90+1; Горщарук Дмитpо, 90+2

Третя на даний момент команда Львівщини гостювала в другої команди поточного чемпіонату Волині. Важке протистояння, долю якого вирішив один гол. Шандра виконав кілька поспіль кутових, аж поки Радюк головою від дальньої стійки скинув на Богданова, і Микола боковими ножицями пробив у дальній кут – 0:1.

Хоча залишалося 2/3 матчу, лучанам не вдалося відігратися. Не допоміг навіть вихід на заміну граючого головного тренера, якого захист ФСК Корміл тримав з особливою увагою та обережністю. Екс-карпатівець Кабанов залишиться головною надією ЛСТМ і на матч-відповідь, адже яворівська команда всі попередні матчі виграла з мінімальним рахунком і ще не пропускала.

Герой матчу від Sport Arena: Микола Богданов (Корміл)

Досвідчений півзахисник забив найкрасивіший м’яч у цьому раунді та приніс третю поспіль «суху» перемогу своїй команді.

ФК Вільхівці – ФК П’ятничани – 2:2 (1:2)
Голи: В.Блонський, 20, Боднарук, 56 (пен.) – Паньків, 27, Лесишин, 35

Вільхівці: 1.Павленко Олексій; 77.Блонський© Владислав; 3.Нестерук Олександр; 4.Штифанович Олександр; 19.Писко Михайло; 25.Хандій Денис (6.Макотяк Іван, 30); 27.Дяків Ярослав (15.Лабич Володимир, 88); 20.Блонський Мар’ян; 9.Нападюк Ростислав (70.Мельничук Андрій, 71); 10.Павлюк Олег (29.Гладенький Юрій, 78); 17.Боднарук Андрій (8.Прокопець Михайло, 85). Запасні: 26.Вульчин Остап; 18.Третяк Роман. Головний тренер: Лахнюк Андрій Михайлович.

П’ятничани: 71.Вайда Василь; 7.Паньків Роман (23.Курилишин Андрій, 72); 18.Янкович Назар (21.Скурчанський Руслан, 59); 12.Царевич Дмитро; 14.Свередюк Святослав (8.Юськевич Іван, 65); 2.Іваненко Роман (4.Білінський Валентин, 46); 16.Білоус Любомир; 19.Лесишин Патрік (17.Павлучкович Віталій, 46); 5.Сало Віталій; 6.Антонів© Юрій; 24.Шумельда Назарій. Запасні: 3.Кравців Євген; 25.Підлісецький Олег; 26.Щудло Володимир. Головний тренер: Вітрів Богдан Степанович.

• 15:00; 25.09.2024. Вільхівці. Стадіон “Чайка”. Поле 5; +24С
  • Суддя: Байдюк Микола (Чернівці)
  • Попередження: Лесишин Патрік, 12; Шумельда Назарій, 20; Іваненко Роман, 44; Павлучкович Віталій, 68; Дяків Ярослав, 71; Блонський Мар’ян, 90+2

Друга на даний момент команда Львівщини перший раунд пройшла без гри (дніпровський Окко через захворювання гравців не зміг вийти на поле). ФК Вільхівці, які в чемпіонаті Івано-Франківської області розділяють 4-5 місця, налаштовувалися на дуже серйозне протистояння.

Саме господарям вдалося відкрити рахунок. Уже після дебютного відрізку, не встигли ФК П’ятничани відбитися від однієї атаки, як М.Блонський підключив Дяківа, той подав з правого флангу воротар гостей не дістав м’яча й В.Блонський правою ногою з відскоку від газону пробив під поперечину – 1:0 на 20-й хвилині. Для Владислава це перший гол у поточному розіграші, а от для Дяківа – вже другий асист.

Втім, гості мають також непоганий підбір гравців і постаралися перевернути гру ще до перерви. Допоміг аут на користь господарів, які на власній половині поля вкинули так, що суперники зіграли на перехопленні й увірвалися в карний майданчик. Лесишин обібрав Хандія, Свередюк відпасував на Паньківа, і Роман ухилився від трьох захисників і з кута воротарського лівою ногою пробив у дальній кут – 1:1 всього через сім хвилин після пропущеного.

Далі на тому ж лівому фланзі Царевич заробив віддалений штрафний у боротьбі з Нападюком, після подачі Янковича голкіпер випустив м’яча прямо на Лесишина, і Патрік тут же в один дотик правою пробив по воротах – 1:2. Це був справжній переворот гри після досить раннього пропущеного м’яча.

Проте попереду був цілий другий тайм, який ФК Вільхівці використали, щоб врятуватися від поразки. Боднарук з лівого флангу відпасував на Макотяка, проти якого було двоє суперників і один з них зачепив його за ногу – це пенальті. Пробивати взявся Боднарук, але його удар майже по центру мав шанси парирувати Вайда. Вийшло так, що лише зачепив м’яча ногами – 2:2. Третій гол Андрія в поточному розіграші.

2:2 в підсумку – бойова нічия, все вирішуватиметься у Львівській області.

Герой матчу від Sport Arena: Патрік Лесишин (ФК П’ятничани)

Гол і передгольовий відбір у півзахисника гостей в активі.

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – Атлет (Київ) – 1:2 (0:1)
Голи: Пластун, 48 (пен.) – Семененко, 40, Тверезенко, 64

Сокіл: 1.Прудніков Вячеслав; 22.Берест Владислав (13.Загорія Іван, 90); 5.Фурсенко Анатолій; 2.Панченко Дмитро; 9.Пластун Володимир; 4.Васильєв© Дмитро (18.Бруй Дмитро, 40); 20.Шишкін Сергій (17.Валага Михайло, 69); 14.Ємельянов Віталій (10.Трушенко Богдан, 56); 8.Бойко Микола; 6.Аль-Халавані Абдул-Гані (7.Костенко Олександр, 65); 19.Овчарук Валентин (11.Боровський Андрій, 45+4). Запасні: 12.Сидоренко Ростислав; 16.Пресняк Володимир; 15.Нещерет Руслан. Головний тренер: Самченко Олег Васильович.

Атлет: 70.Шпаченко Ілля; 20.Тищенко Данило (10.Пресич Назар, 60); 26.Гаркуша Назар (11.Крицький Олександр, 63); 33.Тверезенко© Олексій; 3.Білозеров Михайло (7.Липовий Андрій, 55); 9.Мовчан Микита (8.Мурашенко Іван, 66); 5.Глушко Дмитро (18.Стрілець Артем, 46); 16.Патик Денис; 14.Степанов Сергій (17.Кавун Максим, 60); 28.Теймуров Фарман; 4.Семененко Вадим (77.Бабич Ростислав, 60). Запасні: 30.Кіяшко Владислав; 12.Лямін Максим. Головний тренер: Мурашенко Дмитро Костянтинович.

• 16:00; 25.09.2024. Михайлівка-Рубежівка. Стадіон “Шкільний”. 50 глядачів. Поле 5; +24С
  • Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)
  • Попередження: Самченко Олег (гол.тр.СМР), 45+1; Боровський Андрій, 50; Фурсенко Анатолій, 51; Білозеров Михайло, 53; Бабич Ростислав, 76; Валага Михайло, 87; Бойко Микола, 90+5
  • Вилучення: Боровський Андрій, 90+4 (повторне попередження)

Дві лігові команди грали між собою: Сокіл – четвертий у Групі 1 чемпіонату України серед аматорів, Атлет – третій у Групі 2. Проте в кубку мав залишитися хтось один із них.

Активніше почали кияни (вони, до речі, на цей виїзд прибули без свого найдосвідченішого та найвідомішого гравця – екс-захисника Інгульця Ченбая). Саме Атлет відкрив рахунок перед самою перервою. Хорошу атаку перенаправив Мовчан, видавши поперечну передачу на Тищенка, а той м’яко навісив з правого флангу. І прямо перед воротами Вадим Семененко замкнув головою в падінні – 0:1 на 40-й хвилині.

Проте Сокіл, звісно, просто так не здався. Відразу після перерви невдалий винос від атлетівців перехопив Берест, далі на правому фланзі Ємельянов підключив Шишкіна, чию подачу прийняв собі на руку захисник Тверезенко – це пенальті. Володимир Пластун акуратним ударом з лівої ноги розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 1:1 на 48-й хвилині.

Хитавиця, яка пішла після цього, залишала інтригу до самого кінця матчу. Краще свої шанси використав Атлет. Після кутового від Крицького захисник Олексій Тверезенко встиг на дальній штанзі і прийняти, і правою ногою пробити повз воротаря – 1:2. Кінцівка матчу вийшла дуже гарячою, Боровський зачепив киянина Липового й був вилучений за другу жовту картку. Тим не менш, перед матчем-відповіддю різниця в рахунку мінімальна, тож ця пара залишає інтригу.

Герой матчу від Sport Arena: Олексій Тверезенко (Атлет)

Захисник помилився під час пенальті біля своїх воріт, зате забив переможний м’яч у ворота Сокола.

* * *

Матч першого етапу, який відбудеться пізніше:

Денгофф – Rebel
2.10. Стадіон “Денихівка Арена”. Денихівка.