Новини :: Шкіряний м’яч
Шкіряний м'яч отримав спеціальну відзнаку ФФУ
![Шкіряний м'яч отримав спеціальну відзнаку ФФУ](/data/images/news/2016/12/20161213_1758477_cover.jpg)
Під час церемонії «Футбольні зірки України-2016», що відбулася 12 грудня на НСК «Олімпійський», Асоціація аматорського футболу України, яка проводить турнір «Шкіряний мʼяч» з 1998 року, отримала спеціальну відзнаку від ФФУ як визнання «Шкіряного мʼяча» наймасовішими дитячими змаганнями в Україні 2016 року. Нагороду з рук Анатолія Тимощука отримав голова оргкомітету змагань, віце-президент Асоціації, Заслужений майстер спорту Андрій Андрійович Біба.